Neděle 17. října 2021  14:30 hodin  stadion Čáslav

Mistrovské utkání Fortuna Divize C 12. kolo

Delegát FA : Z. Krejčí

ŽK : 0:0, ČK : 0:0

Diváků : 150

Trutnov : P. Kobos - T. Kraus (50. M. Sapár), M. Knap, M. Mařas, M. Štěpánek, M. Jirousek (88. V. Valášek), V. Horčička, P. Holubec, P. Brejcha, M. Rajnoch, J. Slavík

Musíme kluky pochválit, jak utkání odehráli a odmakali. Možná jsme v Čáslavi měli na víc než jeden bod za remízu, ale i ta se cení. Premiérovou branku v trutnovském dresu konečně vstřelil Marek Rajnoch.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

WU15: první výhra a posun z poslední příčky

Starší žákyně doma porazily TJ ABC Braník 4:3 V 6. kole 1.ligy starších žákyň jsme v HSM hostili tým TJ ABC Braník. Úvod zápasu se nám ale nepovedl podle našich představ, když hned ve 2. minutě po zákroku naší brankářky stopérka nedokázala odkopnout míč do bezpečí a soupeř šel snadno do vedení. I v dalších minutách měly hráčky Braníku více ze hry a obrana měla co dělat, aby jim zabránila ve skórování. Od 10. minuty se začaly osmělovat také domácí hráčky a ve 14. minutě předvedly nádhernou akci - Adéla Ryšavá vybojovala míč ve středu hřiště, poslala po levém křídle Áňu Spitzerovou, která míč zatáhla a zpětným centrem našla na hranici vápna Terku Svobodovou, která krásnou střelou pod břevno srovnala. O chvíli později šla sama na brankářku Danča Vejrychová, hostující brankářka však včas vyběhla a do zakončení ji nepustila. Ve 23. minutě však z podobné akce padla branka na druhé straně - 1:2. Trutnovačky ale za necelé 2 minuty opět srovnaly, když se z trestného kopu po faulu na Áďu Ryšav

U12 Výhrála po penaltách proti Ml. Bukům

V dalším přípravném zápase jsme přijeli na hřiště Ml. Buků. Zhruba před měsícem a půl jsme se stejným soupeřem prohráli, a tak pro všechny z nás to byl dnes takový test, jestli jsme se posunuli správným směrem!!! Zápas 12:12 penalty 4:2 pro MFK Trutnov Soupiska: Pilař, Souček, Herák, Ševera, Klimus, Ferenc, Šmatár, Bureš, Burešová, Blažek, Procházka Hodnocení: Celý páteční trénink jsme podřídili tomu, abychom v sobotu vyhráli nad soupeřem. Tudíž do zápasu jsme vstoupili s jasnou taktikou vyhrát!!!  Ze začátku zápasu jsme překvapili soupeře útočným pojetí, dostali jsme se do dvou šancí, bohužel jsme je nedokázali proměnit, a tak nás soupeř dalekonosnou ranou potrestal a vedl 0:1. Náš tým to nepoložilo, neustále jsme se hnali za vstřelením branky, nejdříve náš nový hráč Kamil Blažek orazítkoval tyč. Poté již se spustil gólostroj, kdy jsme zápas otočili a soupeři jsme odskočili o dva goly - po první třetině 4:2. Ve druhé třetině jsme předvedli několik krásných akcí, které jsme zakončili